Česky Deutsch

Zvěřina

prodej zvěřinyZvěřina je v dnešní době zatím nedoceněnou surovinou v současném povědomí spotřebitelů. Přitom se jedná o zcela výjimečné maso, které pochází výhradně z přírodního prostředí a proto je velmi zdravé a dietní.

Odběr zvěřiny

Spolupráci v oblasti distribuce zvěřiny nabízíme všem domácnostem, zejména pak vybraným restauracím. Naším cílem je nabízet široké veřejnosti to nejkvalitnější zvěřinové maso. Maso není problém dodat s maximální čerstvostí a docílit tak unikátního zvěřinového degustačního zážitku. Veškerá zvěřina je přímo z našich revírů, což zabezpečuje vysokou kvalitu zvěřiny. V našem sortimentu máme v současnosti: 

  • jelen sika
  • jelen evropský
  • daněk
  • divočák

Zvěřinu prodáváme řádně veterinárně vyšetřenou, pouze jako celé kusy, které jsou zachlazené a nestažené. Distribuujeme do celých západních Čech, zejména do Klatov, Plzně, Sušice, Karlových Varů a přilehlých oblastí v západních a částečně středních Čechách.

Poptat zvěřinu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.