Česky Deutsch

Zvěřina

prodej zvěřinyZvěřina je v dnešní době zatím nedoceněnou surovinou v současném povědomí spotřebitelů. Přitom se jedná o zcela výjimečné maso, které pochází výhradně z přírodního prostředí a proto je velmi zdravé a dietní.

Odběr zvěřiny

Spolupráci v oblasti distribuce zvěřiny nabízíme všem domácnostem, zejména pak vybraným restauracím. Naším cílem je nabízet široké veřejnosti to nejkvalitnější zvěřinové maso. Maso není problém dodat s maximální čerstvostí a docílit tak unikátního zvěřinového degustačního zážitku. Veškerá zvěřina je přímo z našich revírů, což zabezpečuje vysokou kvalitu zvěřiny. V našem sortimentu máme v současnosti:

  • sika japonský
  • jelen evropský
  • daněk skvrnitý
  • prase divoké

Zvěřinu prodáváme řádně veterinárně vyšetřenou, pouze jako celé kusy, které jsou zachlazené a nestažené. Distribuujeme do celých západních Čech, zejména do Klatov, Plzně, Sušice, Karlových Varů a přilehlých oblastí v západních a částečně středních Čechách.

Poptat zvěřinu

Lov zvěře

lov zvěře


Říká se, že lovec dříme v každém z nás. Vydejte se s námi na lov a přesvědčte se o pravdivosti tohoto tvrzení.

Lov  v  ČR  i  zahraničí

Zajímavý lovecký zážitek na vás čeká v českých revírech, ale také v zahraničí. Vypravte se na lov do Maďarska nebo do Afriky.    

Jak lovíme

  • Půjde s vámi zkušený průvodce. Podle typu zvěře se loví na čekané nebo šouláním, tedy při pochůzce. Nabízíme lov individuální, nebo společný, pro stálé klienty máme dlouhodobé povolenky k lovu.
  • Na lov si můžete vzít i doprovod, třeba někoho z přátel. Může být po celou dobu ve vaší blízkosti a vše sledovat.

Potřebné doklady

Lovit mohou jen lidé, kteří vlastní zbrojní průkaz. Dále je potřeba pojištění pro výkon práva myslivosti a lovecký lístek.

Ceník vám zašleme na vyžádání, kontaktujte nás

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.